Turnusy rehabilitacyjne logo

Szukaj

Miasto:
Typ:


Nazwa obiektu : " Uzdrowisko Kopalnia Soli Bochnia Sp. z o.o. "
Typ obiektu : Hotele
Ulica, nr. budynku : ul. Solna 2
Miejscowość : Bochnia
Województwo :
Telefon stacjonarny 1 : 14 615-36-66
Fax : 14 615-36-68
Strona internetowa : www.kopalniasoli.pl
E-mail : rwielgus@kopalniasoli.pl

Uzdrowisko Kopalnia Soli Bochnia Sp. z o.o.Uzdrowisko Kopalnia Soli Bochnia Sp. z o.o.Uzdrowisko Kopalnia Soli Bochnia Sp. z o.o.
  Podstawowe Informacje - Uzdrowisko Kopalnia Soli Bochnia Sp. z o.o.

Uzdrowisko Kopalnia Soli Bochnia Sp. z o.o. położone na Pogórzu Ziemi Bocheńkiej, to unikatowy ośrodek specjalizujący się w leczeniu schorzeń układu oddechowego w oparciu o naturalny mikroklimat podziemnych komór solnych.
Ośrodek działa w ramach Niepublicznego Zakładu Opieki Zdowotnej.
Podstawową rolę w mechanizmie leczenia odgrywa specyficzny mikroklimat, który cechuje się wysoką czystością bakteriologiczną, stałą temperaturą powietrza ( ok. 15˚c),  wysoką wilgotnością względną ( ok. 80%) oraz dużą zawartością chlorku sodu i innych pierwiastków.

Dzięki takim właściwościom mikroklimatu leczenie uzdrowiskowe ukierunkowane jest na choroby dróg odechowych, w tym na przewlekłe stany zapalne nosa, zatok przynosowych, gardła i krtani, astmę oskrzelową oraz schorzenia pulmonologiczne o podłożu alergicznym. 

 

O hotelu

Hotel Sutoris należy do kompleksu Uzdrowisko Kopalnia Soli Bochnia, a jego usytuowanie w sąsiedztwie najstarszego w Europie czynnego szybu wydobywczego pochodzącego z połowy XIII w. sprawia, że nasi Goście wygodnie i bez wychodzenia na zewnątrz mogą zjechać do podziemnych komór solnych.

Lokalizacja Hotelu w centrum miasta pozwala na korzystanie z uroków bocheńskich parków, m.in. Plant Salinarnych, które w pogodne dni stanowią idealne miejsce na spacer w cieniu dorodnych kasztanowców, a dzięki placom zabaw stają się również atrakcją dla dzieci.

Hotel dysponuje 40 funkcjonalnie wyposażonymi pokojami (102 miejsca noclegowe), których część została przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz rodzin z dziećmi (pokoje typu studio).
Pokoje zostały zlokalizowane na 3 piętrach, jednakże architektura budynku i zlokalizowana przy recepcji winda sprawiają, że najważniejsze miejsca w kompleksie dostępne są dla osób niepełnosprawnych.

Komfortowo po ośrodku mogą poruszać się także mamy z wózkami dziecięcymi.
Udogodnieniem dla Gości jest znajdująca się na I piętrze mini kuchnia, która została wyposażona w czajnik, lodówkę, kuchenkę mikrofalową oraz podstawowe naczynia i sztućce.

Dla gości spragnionych relaksu i ciszy oddajemy do dyspozycji grotę solną, której niepowtarzalny klimat korzystnie wpływa na regenerację sił fizycznych i wspaniale odpręża.

W hotelu znajduje się także będące częścią kompleksu Centrum Zdrowia, świadczące usługi medyczne i zabiegi z zakresu odnowy biologicznej.

Dzięki odpowiedniej organizacji przestrzeni hotelu i całego kompleksu, a także umiejętnej i fachowej obsłudze nasze usługi dostosowujemy do potrzeb kuracjuszy, jak i klientów biznesowych.  

 


Potwierdzeniem wysokiego standardu świadczonych usług jest wdrożony i potwierdzony certyfikatem system zarządzania jakością i środowiskiem ISO 9001:2001 oraz 14001:2005.

Hotel wyposażony został w system pozyskiwania naturalnej energii słonecznej, przyczyniając się do poprawy jakości powietrza atmosferycznego.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.  Pokoje i Ceny

Liczba pokoi w obiekcie : 40
Liczba miejsc w obiekcie : 102
Cena od 105 zł do 240 zł za dobę od osoby
Dzieci do lat 3 bezpłatnie
Pokoje Ilość pokoi Cena
1 osobowe 1 105 zł / osoba
2 osobowe 16 150 zł / osoba
3 osobowe 21 180 zł / osoba
4 osobowe 1 220 zł / osoba
Apartamenty 1 240 zł / apartament


  Wyposażenie Pokoi i Obiektu

Wyposażenie pokoi : Prysznic   Umywalka   Toaleta   Telewizor   Garderoba  
Telefon   Gniazdo do Internetu   Ułatwienia dla niepełnosprawnych  

W obiekcie lub w pobliżu : Lodówka   Telewizor   Miejsce na grill   Miejsce na ognisko   Jadalnia / Stołówka  
Drink Bar   Wypożyczalnia rowerów   Kąpielisko / Plaża   Informacja turystyczna   Poczta  
Kort tenisowy   Parking dla samochodów   Sala konferencyjna

Obsługujemy w językach : Polskim Angielskim Niemieckim Rosyjskim

Odległość od :

Basenu
Centrum
Sklepu
Kina


- 800 metrów
- 100 metrów
- 10 metrów
- 400 metrów


 
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009 designed by NSF.pl
GEOPARD DEVELOP